Poznaj nasz profesjonalizm w IT


Kim jesteśmy?

Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 700 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Poznaniu i w Białymstoku, a także w siedzibach naszych Partnerów. Czterokrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017, 2018).

Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów. Nasze usługi zapewniają Klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu doskonałej kontroli kosztów.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i zawsze dbamy o szczegóły. Britenet to niezawodny partner biznesowy i idealne miejsce do pracy w dobrej atmosferze.

Istniejemy od

2006

roku

Zatrudniamy ponad

700

specjalistów

Centra kompetencyjne w

5

miastach

Jak możemy pomóc?

Outsourcing

Tworzenie dedykowanych systemów

Technologie mobilne

Wdrożenia Salesforce

Testy i kontrola jakości

Rozwiązania Business Intelligence

Wspieranie i utrzymanie systemów

Metodyka SCRUM

Od ponad trzynastu lat świadczymy usługi outsourcingu zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klientów. Jesteśmy w stanie założyć profesjonalne centrum outsourcingowe niemal w dowolnym miejscu Polski specjalnie na potrzeby naszego Klienta. Oferujemy elastyczne modele współpracy. Proponujemy zarówno pracę zdalną, świadczoną z naszych nowoczesnych oddziałów, jak i usługi świadczone bezpośrednio w siedzibach naszych Klientów. Nasz zespół budujemy starannie, mając na uwadze długoterminową współpracę i lojalność. Nasz silny dział rekrutacyjny jest w stanie znaleźć i przygotować do pracy specjalistę do każdego zadania.

Projektujemy i budujemy systemy informatyczne szyte na miarę. Nasze doświadczenie pozwala wspierać Klienta w wyborze najlepszych rozwiązań. Bierzemy odpowiedzialność za cały projekt, od początku do końca. Dzięki temu Klient ma gwarancję, że tworzony system będzie spójnym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Jednym z naszych autorskich systemów dopasowywanych do indywidualnych potrzeb jest Centralna Baza Klientów – wszechstronna platforma służąca do zarządzania danymi.

Tworzymy aplikacje dla platform Android, iOS, Windows Phone. Nasze technologie mobilne są przeznaczone dla Przedsiębiorców i Konsumentów. Ich zadanie to udostępnianie dostępu do danych i informacji w przejrzystej formie. Tworzymy intuicyjne interfejsy użytkownika. Dzięki naszym aplikacjom, dane będą zawsze i wszędzie dostępne na wyciągnięcie ręki.

Britenet jest oficjalnym partnerem firmy Salesforce. Jesteśmy jednym z największych zespołów zajmujących się tą technologią w Polsce. Cloud computingiem zajmuje się 150 naszych specjalistów. Służymy zarówno pomocą przy standardowych wdrożeniach Salesforce, jak również przy dużych, skomplikowanych projektach, które wymagają znacznych modyfikacji i integracji rozwiązań.

Jakość jest naszą dewizą. Przekłada się ona nie tylko na poprawne funkcjonowanie produktów, ale także na na ergonomię i wygodę użytkowania naszych systemów. Nasza oferta obejmuje tworzenie i wdrażanie standardów jakości oprogramowania i dokumentacji. Zajmujemy się scenariuszami testowymi, wykonujemy testy zarówno automatyczne jak i manualne. Kompleksowo weryfikujemy systemy naszych Klientów. Dajemy gwarancję wydajności i bezpieczeństwa systemów.

Mamy 50-osobowy zespół ekspertów rozwiązań Business Intelligence. Pomagamy naszym Klientom wspomagać procesy decyzyjne, co przekłada się na zwiększenie przewagi konkurencyjnej. Świadcząc usługi z zakresu Business Intelligence koncentrujemy się na potrzebach biznesowych naszych Klientów. Bogate know-how w obszarze zarządzania danymi pozwala nam wybierać najlepsze rozwiązania. Jesteśmy partnerem SAS – lidera w tego typu rozwiązaniach. Stworzyliśmy swój innowacyjny produkt służący do zarządzania danymi – Centralną Bazę Klientów.

Oferujemy możliwość stałego monitoringu usług i procesów systemowych oraz wykrywania awarii. Wykorzystujemy nowoczesne, dedykowane narzędzia do zgłaszania oraz obsługi błędów i awarii funkcjonalnych. Proponujemy różne modele współpracy, w tym również 24/7. Prowadzimy rozwój istniejących systemów o nowe funkcjonalności. Zajmujemy się naprawą błędów i awarii oraz odpowiedziami na zapytania. Jeśli takie są oczekiwania Klienta, czuwamy również nad poprawnym działaniem systemu na bieżąco i wykonujemy zadania administracyjne, a także porządkujemy wszelkie zaległości projektowe.

Zobaczyliśmy potencjał drzemiący w metodologii zwinnej i jako jedni z pierwszych zaczęliśmy wdrażać ją w swoich projektach, z sukcesem. Naszych Klientów nie trzeba było przekonywać, gdy widzieli, że wdrażamy więcej funkcjonalności w krótszym czasie. W naszej kadrze nie brakuje scrum masterów, trenerów scruma, product ownerów. Mamy świetnie zgrane zespoły scrumowe. Dobrze znanym nam narzędziem do prowadzenia projektu w scrumie jest JIRA. Wykorzystujemy je nie tylko do wytwarzania oprogramowania, ale także do zarządzania na różnych obszarach firmy.

Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy na rynku od 13 lat i zatrudniamy już ponad 700 specjalistów. Realizujemy projekty dla różnych sektorów biznesu.

JAKOŚĆ WSPÓŁPRACY

JAKOŚĆ WSPÓŁPRACY

Wiemy jak efektywnie organizować pracę, co niesie realne korzyści dla naszego Klienta. Stawiamy na długotrwałą współpracę zarówno z naszymi Klientami, jak i z Pracownikami.

KONCENTRACJA NA KLIENCIE

KONCENTRACJA NA KLIENCIE

Dla nas każdy Klient jest kluczowy i otrzymuje dedykowanego opiekuna. Osoba ta jest do jego dyspozycji i zawsze stara się wypracować najlepsze rozwiązanie.

ELASTYCZNOŚĆ

ELASTYCZNOŚĆ

Potrafimy dostosować się do różnych potrzeb Klienta. Zapewniamy wsparcie jednego konsultanta, całego zespołu albo realizujemy projekt we własnym zakresie.

Wybrani Klienci

Formularz kontaktowy

Zadaj nam pytanie

Poniższy formularz przeznaczony jest dla klientów. Jeśli jesteś klientem, możesz również napisać na [email protected].
Jeśli interesują Cię oferty pracy, przejdź do strony kariera.britenet.com.pl.