layout docs

Opis programu

Opis programu:

Program Step One doczekał się już 9. edycji. Skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych oraz osób chcących poszerzyć swoje horyzonty i rozwinąć kompetencje zawodowe. Program organizowany jest w Lublinie i Kielcach.

Program Step One organizowany jest najczęściej w okresie około wakacyjnym w jednym z dwóch bloków technologicznych - Step One Java/ Step One Frontend.

Co możesz zrobić, aby się zakwalifikować do programu Step One? Kluczem do sukcesu są kompetencje miękkie połączone z wiedzą techniczną, czyli w zależności od wybranego programu: z technologii Java lub JavaScript.


Etapy rekrutacji

Jeżeli chcesz dołączyć do programu, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, w szczególności zakładki „Kariera” oraz naszych mediów społecznościowych, za pomocą których informujemy o kolejnych edycjach programu Step One. Wyślij swoje CV na adres [email protected] z dopiskiem Step One Java / Step One Frontend w tytule wiadomości. Po wstępnej weryfikacji Twojego CV skontaktujemy się z Tobą.
1

Rozmowa telefoniczna

zapytamy o Twoje doświadczenie i preferencje związane z pracą w branży IT

2

Poznamy Cię bliżej

zaprosimy Cię do naszego biura i poprosimy o rozwiązanie wstępnego testu technicznego

3

Sprawdzimy umiejętności

po pozytywnym zakończeniu poprzedniego etapu. Czeka na Ciebie finalna rekrutacja techniczna

Udało się? Hurra! Witaj w zespole.

Formalności mamy już za sobą. Od teraz czas na naukę i zdobywanie nowych umiejętności! Pamiętaj, że program Step One, to możliwość nauki od naszych najlepszych specjalistów. Pierwszy dzień szkolenia jest formalnie pierwszym dniem pracy, a w zależności od szybkości nauki, po paru miesiącach zdobędziesz niepowtarzalne doświadczenie, awans na stanowisko młodszego specjalisty i możliwość pracy przy komercyjnych projektach realizowanych dla naszych klientów.

Oferujemy

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wymiar czasu pracy dostosowany do planu zajęć (ok 30h/tygodniowo)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę: piwne czwartki, liczne imprezy integracyjne
  • Ergonomię pracy: nowocześnie wyposażone biura
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Akceptuję