layout docs

Opis programu

Program Step One doczekał się już 10. edycji. Skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych oraz osób chcących poszerzyć swoje horyzonty i rozwinąć kompetencje zawodowe. Program organizowany jest w Białymstoku i Kielcach.

Najnowsza odsłona programu Step One właśnie ruszyła! Jeśli chcesz wkroczyć na ścieżkę kariery testera – zgłoś się!

Co możesz zrobić, aby się zakwalifikować do programu Step One? Kluczem do sukcesu są kompetencje miękkie połączone z wiedzą techniczną. Oczekujemy od Ciebie podstawowej wiedzy technicznej z zakresu wytwarzania oprogramowania, chęci nauki jednego z języków programowania: Java/Python/C# w celu automatyzacji procesów testowych oraz znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2.

Masz już pierwsze doświadczenie komercyjne w testowaniu lub udało Ci się zdobyć certyfikat ISTQB? To zwiększa Twoje szanse na zakwalifikowanie do programu!


Etapy rekrutacji

Jeżeli chcesz dołączyć do programu, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, w szczególności zakładki „Kariera” oraz naszych mediów społecznościowych, za pomocą których informujemy o kolejnych edycjach programu Step One. Wyślij swoje CV na adres [email protected] z dopiskiem Step One Tester w tytule wiadomości. Po wstępnej weryfikacji Twojego CV skontaktujemy się z Tobą.
1

Rozmowa telefoniczna

zapytamy o Twoje preferencje technologiczne, dotychczasowe doświadczenia, sprawdzimy znajomość języka angielskiego

2

Poznamy Cię bliżej

zaprosimy Cię do naszego biura oraz poprosimy o rozwiązanie kilku łamigłówek i wstępnego testu technicznego

3

Sprawdzimy umiejętności

po pozytywnym zakończeniu poprzedniego etapu czeka Cię finalna rekrutacja miękka, podczas której sprawdzimy Twoje zdolności interpersonalne, niezbędne do pracy w naszym #briteteam, oraz rozmowa techniczna

Udało się? Hurra! Witaj w zespole.

Formalności mamy już za sobą. Od teraz czas na naukę i zdobywanie nowych umiejętności! Pamiętaj, że program Step One, to możliwość kształcenia się pod okiem najlepszych specjalistów. Pierwszy dzień szkolenia jest formalnie pierwszym dniem pracy, a w zależności od szybkości przyswajania wiedzy, po paru miesiącach zdobędziesz niepowtarzalne doświadczenie, awans na stanowisko młodszego specjalisty i możliwość pracy przy komercyjnych projektach realizowanych dla naszych klientów.

Oferujemy

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wymiar czasu pracy dostosowany do planu zajęć (ok 30h/tygodniowo)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę: piwne czwartki, liczne imprezy integracyjne
  • Ergonomię pracy: nowocześnie wyposażone biura
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Akceptuję