layout docs

Opis programu

Polecasz znajomego, przesyłając jego/jej CV za pomocą formularza poleceń dostępnego poniżej (aktualne zapotrzebowania na kariera.britenet.com.pl). Osoba polecana przechodzi przez standardową procedurę rekrutacji.

Pamiętaj o uzupełnieniu swoich danych osobowych oraz zaznaczeniu formatek: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

Oświadczam, że uzyskałem/-łam od kandydata, którego polecam, zgodę na udostępnienie Britenet Sp. z o.o., jego danych osobowych oraz CV. Akceptuję regulamin programu poleceń firmy Britenet.


Miłe dla portfela

Jeżeli po 3 miesiącach rekomendowana przez Ciebie osoba nadal z nami współpracuje, otrzymujesz nawet do 8000 złotych.
Junior
Junior
1000 zł brutto
Professional
Professional
3000 zł brutto
Senior
Senior
4000 zł brutto
Technical Leader
Technical Leader
8000 zł brutto
Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Akceptuję