layout docs

Opis programu

Już od 10 lat prowadzimy autorski program szkoleniowy „Force Academy” skierowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych. Jego adepci są przygotowywani do pracy w technologii Salesforce i po kursie mogą rozpocząć karierę zawodową w branży IT. Szkolenia organizowane są w Lublinie, Kielcach i Białymstoku. Co możesz zrobić, aby zostać członkiem drużyny „Force Academy”? Kluczem do sukcesu są kompetencje miękkie połączone z wiedzą techniczną, czyli:

  • znajomością algorytmów i umiejętnością myślenia algorytmicznego,
  • znajomością programowania obiektowego (w dowolnej technologii),
  • znajomością programowania webowego (HTML, JavaScript),
  • znajomością SQL.

Ważna jest także znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2. Dlaczego? Z pewnością znacznie ułatwi to komunikację. Rozwiązania Salesforce wdrażamy w większości w firmach zlokalizowanych poza granicami Polski. Pracujemy dla klientów ze Szwajcarii, Wysp Brytyjskich, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, RPA, Włoch, Finlandii, Holandii, Rumunii i Danii.


Etapy rekrutacji

Jeżeli chcesz dołączyć do programu wystarczy, że wyślesz swoje CV na adres [email protected] z dopiskiem „Force Academy” w tytule wiadomości. Co dalej? Po wstępnej weryfikacji Twojego CV skontaktujemy się z Tobą.
1

Rozmowa telefoniczna

zapytamy o Twoje doświadczenie i preferencje związane z pracą w branży IT

2

Poznamy Cię bliżej

zaprosimy Cię do naszego biura i poprosimy o rozwiązanie wstępnego testu technicznego (jednokrotnego wyboru) i zadań sprawdzających umiejętność myślenia algorytmicznego

3

Sprawdzimy umiejętności

po pozytywnym zakończeniu poprzedniego etapu Czeka na Ciebie finalna rekrutacja techniczna

Udało się? Hurra! Witaj w zespole.

W proces kształcenia zaangażowany jest także nasz dział sprzedaży, który symuluje zachowania klientów. Pamiętaj! Chcemy przede wszystkim nauczyć Cię samodzielnego myślenia, a nie tylko wykonywania zadań. Po kilku miesiącach nauki zdobędziesz pierwszy certyfikat Salesforce i trafisz pod opiekę mentora. Pod jego skrzydłami rozpoczniesz pracę w komercyjnym projekcie. Koniec szkolenia, to dopiero początek podróży po świecie IT. Wyrusz w nią razem z nami!

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Akceptuję