layout docs

Opis konferencji

Co roku organizujemy dla pracowników Britenet dużą Konferencję Technologiczną. Odbywa się pod koniec zimy i stała się już naszą tradycją. Konferencja ma charakter multipanelowy. W ostatniej edycji wzięło udział blisko 300 uczestników, którzy mieli okazję uczestniczyć w kilkudziesięciu prelekcjach technologicznych.


Cel konferencji

  • Nauka

  • Inspiracja

  • Integracja

Dbamy o to, aby program konferencji był atrakcyjny. Tematyka wystąpień jest konsultowana wewnątrz zespołów technologicznych, które wspólnie określają cele a także potrzeby rozwojowe pracowników, na jakie powinny odpowiadać proponowane prezentacje. Uczestnicy mają szansę nie tylko na pogłębienie wiedzy technicznej, ale także na rozwinięcie kompetencji miękkich. W role prelegentów wcielają się nasi eksperci Java, .NET, Front-end, Salesforce, Business Intelligence, UX, przedstawicielki działu HR i wielu innych, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą. Co roku zapraszamy także do udziału w naszej konferencji gości specjalnych, którzy prowadzą inspirujące a także motywujące prelekcje.

Gościem specjalnym ostatniej edycji konferencji był gen. Roman Polko, były dowódca Jednostki Wojskowej GROM, który poprowadził prelekcję pt. "Nigdy nie zostawię towarzysza w potrzebie czyli o odpowiedzialności za zespół i zadanie". Ponadto specjalną prezentację Power Speech, poprowadził Paweł Fortuna, psycholog i pisarz, który w swoim wystąpieniu poruszył temat percepcji AI.

Jakie korzyści płyną z udziału w konferencji?

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Akceptuję