Product Owner

Senior

Warszawa

Kontakt:

Marta Święs

Marta Święs

Nasza oferta

  • Niepowtarzalna atmosfera– Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
  • Imprezy integracyjne– Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
  • Ścieżki rozwoju– Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
  • Bezpieczeństwo– Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
  • Wymiana wiedzy - Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
  • Certyfikaty– Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
  • Elastyczność– Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
  • Prywatna opieka medyczna– Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Multisport– Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
  • Komfort pracy– Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
  • Język angielski– Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymują dostęp do platformy edukacyjnej zawierającej dodatkowe materiały szkoleniowe. Just learn IT!
  • Wspieranie aktywności– Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku agile (scrum)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w IT, w tym 2-letnie na stanowisku Product Ownera
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i networkingowe (wymagane do efektywnej współpracy z różnymi grupami interesariuszy technicznych i nietechnicznych, w tym z klientem zewnętrznym)
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i sprawnego podejmowania / finalizowania decyzji
  • Postawa doprowadzania spraw do końca
  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w dziedzinie tworzenia oprogramowania
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2+)
  • Myślenie przedsiębiorcze i spojrzenie strategiczne
  • Doświadczenie w sprawnym planowaniu: definiowanie zaległości i ustalanie priorytetów oraz tworzenie planów działania
  • Zdolność do porządkowania pomysłów i wizji produktu w epiki i historie użytkowników zrozumiałe dla zespołu DEV
  • Doświadczenie w branży kart płatniczych lub bankowej

Mile widziane

Certyfikaty Agile

Kluczowe zadania

  • Koordynuje zaległości produktowe i sprinty zespołu zwinnego ściśle współpracując z zespołem sprzedaży i klientów
  • Zbiera żądania zmian od klientów i partnerów w zespołach sprzedaży, wewnętrznych partnerów i kluczowych interesariuszy
    w celu zapewnienia wsparcia sprzedaży w zakresie zgłoszeń zmian wdrożenia
  • Rozwija i utrzymuje silne relacje w pracy, ściśle współpracując z różnymi partnerami
  • Tworzy i utrzymuje dokumentację zmian oraz przygotowuje wskaźniki KPI związane z wdrożeniem
  • Działa jako osoba hybrydowa między biznesem a IT
  • Konsultuje się z klientami i wewnętrznymi interesariuszami w zakresie ogólnego projektu rozwiązania i podejścia
  • Wspiera istniejące relacje biznesowe

Kilka słów o projekcie

Projekt realizowany jest we współpracy z naszym Partnerem – liderem w branży systemów płatniczych i transakcji kartowych.

layout docs

Kontakt

Marta Święs

Marta Święs

Akceptuję